fotobudka Poznań
Brak kategorii

Fireshow, fontanna czekoladowa, fotobudka Poznań – Co warto mieć na weselu?

Organizujesz wesele? Jeśli tak, spodziewaj się wielu niedogodności po drodze. W ostatnich latach goście weselni zrobili się wybredni. Aktualne trendy powalają cenami. Co faktycznie warto mieć na swoim weselu? Czy fotobudka Poznań lub fireshow są nadal na topie?

Fotobudka Poznań i fireshow – Czy to nadal ciekawa atrakcja?

Zacznijmy od fotobudki. To niezwykłe urządzenie do robienia i drukowania zdjęć wymyślono już w 1925 roku. Z biegiem lat nabierało coraz większej popularność. Początkowo wykorzystywano je głównie do zdjęć poważnych – paszportowych. Dziś fotobudka Poznań kojarzy nam się głównie z imprezami okolicznościowymi i miejscami turystycznymi. Czy nadal jest ona atrakcją na topie? Jak najbardziej. Ludziom nigdy nie nudzą się zdjęcia, szczególnie te wesołe i szalone. Tak naprawdę popyt na te urządzenia z każdym sezonem rośnie. A co powiedzieć o fireshow? Chodzi o teatr ognia. Spektakl trwający od 20 do 40 minut polega na tańcu osób igrających z ogniem do energetycznej muzyki. Występ taki zostaje czasem wzbogacony elementami pirotechnicznymi lub oświetleniem UV, neonowym bądź laserowym. To zdecydowanie spektakularna i zapadająca w pamięć atrakcja.

iluzjonista Warszawa

Fontanna czekoladowa, iluzjonista Warszawa – Co jeszcze?  

Możliwości jest naprawdę wiele. Powiedzmy o dwóch. Najpierw fontanna czekoladowa. Wyglądem nie różni się zbytnio od zwykłej fontanny (ewentualnie rozmiarem), ale wypływa z niej prawdziwa czekolada! W tej słodkiej cieczy można zanurzać owoce, takie jak: truskawki, banany, winogrona, a także ciastka i wafelki. To prawdziwa rozkosz dla miłośników słodkości. Ciekawym pomysłem jest także wynajęcie iluzjonisty Warszawa. Ma on na celu zaintrygować, zaciekawić i zszokować gości, przez co żywo zapamiętają imprezę na długo.

A może pokaz sztuki barmańskiej?

Jak wspomnieliśmy wyżej możliwości jest wiele. Poniżej kilka z nich:

  • pokaz sztuki barmańskiej,
  • pokaz tańca,
  • fajerwerki,
  • wybuchowy balon,
  • balony z helem,
  • karaoke.

Zanim zdecydujesz się na daną atrakcję warto podpytać samych gości, co im się podoba i przy czym świetnie by się bawili. Ale pamiętaj, wesele jest przede wszystkim dla ciebie i twojej drugiej połówki.

Możesz również polubić…