meble kuchenne Szubin
Brak kategorii

Obłości, krągłości – Kształty, które będą modne we wnętrzach 2023

Nowy rok zbliża się wielkimi krokami. Planujesz remont? W takim razie ten artykuł może ci się przydać. Powiemy o tym, jakie meble kuchenne Szubin, meble do salonu czy łazienki będą modne w roku 2023. Nie tylko trendy związane z meblami się zmienią. Obłości królować będą wszędzie!

Przytulnie i naturalnie – Obłe kształty na dzień dobry

Czyżbyśmy tęsknili z naturą? Pytanie to ma swoje podłoże w trendach wnętrzarskich, jakie królować będą w 2023 roku. Jak wyobrażasz sobie nawiązania do natury we własnym mieszkaniu? Tapety z kwiatami? Niekoniecznie o to chodzi. Okazuje się, że naturalnie oznacza bez kantów, jasno, z eko materiałami. W 2023 roku modne będą wszelkiego rodzaju obłości –  łuki, łagodne przejścia sufitu w ściany i minimalizowanie kątów prostych w mieszkaniu. A co powiedzieć, jeśli chodzi o meble i dodatki? Do łask powrócą miękkie, obłe oparcia foteli i organicznie wygięte siedziska kanap. Znów zakrólują okrągłe stoliki kawowe, czy łagodne linie komód. Nawet żyrandole i lampy najlepiej sprawdzą się z kloszami-kulami albo przypominające obłe kształty.

kuchnie Poznań

Meble kuchenne Szubin  – Marmur i jeszcze raz marmur

Śmiercionośny wirus uzmysłowił nam, jak ważne jest dezynfekowanie i regularne czyszczenie powierzchni. W roku 2023 meble kuchenne Szubin powinny być robione z trwałych materiałów. Zaliczamy do nich piękny, naturalny orzech, jak również… Marmur! Z marmuru zrobione będą blaty kuchenne, trafi też na ściany, zdominuje półki ścienne, na których staną eleganckie kuchenne gadżety. Kamień ten tworzy idealny duet z meblami drewnianymi w kolorze mlecznej czekolady. Marmurowe blaty ozdobią stoliki kawowe, czy klasycyzujące meble w łazience.

Kuchnie, łazienki, sypialnie, salony – Eko wnętrza

Bardzo ważne będą Eko dodatki koszyki z wikliny, trzciny i tym podobnych to modne trendy. W naszych wnętrzach powinny się znaleźć również meble z drewna, bambusa, rattanu, wełniane dywany, bawełniane czy lniane tkaniny.

Podsumowując, modne łazienki, kuchnie Poznań, salony czy sypialnie w 2023 roku charakteryzować się będą obłymi kształtami i Eko dodatkami.

Możesz również polubić…