Długopisy reklamowe
Brak kategorii

Jak przyciągnąć uwagę klientów?

Wiele osób posiadających swoje własne firmy chce przyciągnąć uwagę swoich klientów oraz zyskać nowych. Długopisy reklamowe mogą okazać się kluczowe! Jak wybrać odpowiednie produkty? Co ciekawe bardzo ważny jest ich kolor! Dowiedz się więcej w dalszej części artykułu. Zapraszamy.

Dlaczego kolory są ważne?

W przypadku wzorów dużo osób nie godzi się, ponieważ każdy z nas lubi co innego. Właśnie dlatego nie powinniśmy zwracać uwagi na naszych klientów, jeśli chcemy zaprojektować długopisy reklamowe. Świetnie, jeśli będą w spokojnej grafice, ale także takiej, która przyciągnie oko zarówno kobiet, jak i panów. Na co zwrócić uwagę podczas projektu?

  • barwy firmowe,
  • logo,
  • nazwa,
  • kolorystka innych produktów promocyjnych,
  • branża,
  • środowisko, w którym działa firma.

Jeśli ustalimy powyższe szczegóły, długopisy z nadrukiem powinny być udaną inwestycją!

Kolory, które najbardziej oddziałują na klientów

Co ciekawe to głównie kolor przyciąga oko potencjalnych klientów. Musi być też taki, który zachęci, a nie odtrąci i przede wszystkim nakłoni do zapoznania się z informacjami, które będą na nim zawarte. Kolor powinien również ułatwiać identyfikację marki lub logo firmy. Wszystkie te czynniki muszą być rozważone przed rozpoczęciem kampanii reklamowej, ponieważ długopisy reklamowe z nadrukiem są bardzo wpływową i ważną częścią całego procesu.

Długopisy z nadrukiem

Spis najczęściej wybieranych kolorów: 

Czerwony – Jest odważny, ekscytujący i pobudza wyobraźnię. W połączeniu z czarnymi elementami pozwala uzyskać silniejszy efekt.

Pomarańczowy –motywuje ludzi do pozytywnej reakcji na materiały promocyjne.

Zielony – kolor ten kojarzy się z naturą, spokojem i przyzwoleniem, dzięki czemu zachęca ludzi do zwracania uwagi i wydawania większej ilości pieniędzy.

Żółty – przywodzi na myśl lato, beztroskę i radosne chwile, co przyciąga klientów. Kolor ten często jest wykorzystywany w branży rozrywkowej.

Czarny – ludzie postrzegają czerń jako bardzo silny i elegancki kolor, który przeznaczony jest tylko dla solidnych firm.

Możesz również polubić…